הירשם עכשיו! נא למלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי משולב

מסלול לימודים חד-שנתי. הכרה מטעם הלשכה למקצועות בריאות משלימים והלשכה האירופאית לרפואה טבעית.

העיסוי הרפואי המשולב משלב טכניקות מגוונות ורבות עוצמה לפיתרון בעיות כרוניות ואקוטיות, תוך כדי התייחסות לקשר בין הגוף לנפש. העיסוי הרפואי הוא עיסוי משולב המעניק למטפל מגוון רחב של טכניקות מגע רבות עוצמה. סטודנטים במגמת עיסוי לומדים כיצד לשחרר שרירים מתוחים ומכווצים, לטפל בכאבים ובבעיות שלד ומפרקים, לשפר את זרימת הדם ולסייע בפיתרון בעיות פיזיות, תוך כדי הבנת מקור הבעיה, הן במובן הפיזי הקונבציונאלי והן במובן הנפשי תוך התייחסות לאספקטים השונים של המטפל: אורח חייו, מצבו הגופני, קונסטיטוציה, מצבו האנרגטי והנפשי.

במהלך הלימודים ב CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו, סטודנטים לומדים להכיר את עקרונות הטיפול באמצעות העיסוי, מתנסים במגוון של שיטות עיסוי, על-מנת שיוכל המטפל לשלב בטיפול מספר טכניקות טיפוליות כדי להגדיל באופן משמעותי את טיב הטיפול. מסלול העיסוי הרפואי אשר נלמד ב CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו משלב את העיסוי השוודי, העיסוי הרפואי, עיסוי רקמות עמוק וטכניקות טיפול מעולם האוסטיאופתיה, הכירופרקטיקה והטווי-נא, כדי להביא לטיפול מרגיע ומפנק עם השפעה טיפולית יעילה ביותר. תוכנית העיסוי הרפואי המשולב, מועברת בשילוב של ידע תיאורטי ועבודה מעשית, תוך כדי לימוד ניהול ושיווק קליניקה, יחסי מטפל מטופל, רפואה מערבית, פסיכולוגיה ועוד. CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו פיתחה שיטת טיפול אינטגרטיבית, דרכה המטפל מבצע מספר טכניקות ידניות במטרה להשיג רפיון שרירים טבעי, טיפול במתח, המרצת תפקודי האיברים ולשפר את זרימת הדם בגוף.

העיסוי מעורר את המערכת העצבית, משפר את זרימת הדם, מטפל בבעיות מפרקים, גידים, רצועות ושרירים, משכך כאב, ממריץ את חילוף החומרים בגוף, מטפל במתח נפשי הנובע מבעיות פיזיות כגון מתח רב בשרירים ובמפרקים אשר מפריע לזרימת הדם בגוף, למערכת הלימפה, ולזרימת האנרגיה בצורה חופשית. יש לציין כי העיסוי מחזק את יכולתו של המטופל להתמודד עם בעיות נפשיות שונות כגון דיכאון, סטרס וחרדות. 

בוגרי מסלול עיסוי משולב ב CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו רוכשים ידע מעמיק במדעי הרפואה המערבית: אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, פרמקולוגיה, בדיקות מעבדה ועוד, אשר מאפשר לבוגריו להשתלב במערכת הבריאות הממוסדות והפרטיות בישראל. בוגרי CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו במגמת עיסוי רוכשים ידע מעמיק בתחום האורטופדיה ולומדים את תורת עיסוי הנשים בהריון ועיסוי התינוקות.

תוכנית הלימוד ב CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו הינה המקיפה ביותר בישראל בתחום העיסוי הרפואי המשולב. סה"כ שעות במסלול עיסוי רפואי משולב: 320 שעות אקדמיות.

אפשרויות תעסוקה: קופות חולים, בתי חולים, מרפאות פרטיות, בתי מלון, ספא, בתי אבות, מחלקות שיקומיות, מכונים לפיזיותרפיה, מועדוני כושר ובריאות, מרכזי CIM הטיפוליים ועוד.

כל סטודנט/ית במגמת העיסוי הרפואי המשולב מקבל/ת בחינם קורס טיפול בכוסות רוח, טיפול בנרות הופי וקורס קוסמטיקה טבעית.

תעודה: תעודת "מטפל בכיר בעיסוי רפואי משולב" ותעודות בעיסויי ספא ובאבנים חמות מטעם CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו.

יש לציין כי CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו הינה היחידה בישראל אשר מעניקה לימודי טיפול באבנים חמות ועיסויי ספא בשנה א' במגמת עיסוי, ללא תמורה כספית נוספת!

CIM המכללה המובילה בארץ!

בשיתוף עם

סניף נצרת

בית החולים הצרפתי

בית החולים הצרפתי

04-6000045 

www.cimnet.net

סניף ירושלים

בקריה האקדמית אונו

היחידה ללימודי תעודה והמשך 

02-5404040  

www.ono.ac.il