הירשם עכשיו! נא למלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

הומיאופתיה

הכרה מטעם הלשכה למקצועות בריאות משלימים והלשכה האירופאית לרפואה טבעית.

הומיאופתיה היא שיטת טיפול ייחודית ונחשבת לאחת משיטות הטיפול החשובות  ביותר ברפואה הטבעית. השיטה מבוססת על חוק הטבע, "דומה בדומה ירפא", שלפיו מחלה צריך לרפא על ידי אמצעי הדומה לה ולא באמצעי הנוגד אותה. מכאן נובע שמה של השיטה  הומיאו = דומה, פתיה = מחלה.

ד"ר האנמן הגרמני גילה לפני כמאתיים שנה  דרך ליישם את "חוק הדומים" Law of Similars והצליח למצוא דרך יעילה, כיצד להכין תרופה הומיאופתית (רמדי) שתפקידה הוא להגביר את כוחות הריפוי העצמיים בכדי שהגוף יצליח לרפא את עצמו. ד"ר האנמן (1755-1843), כבר בצעירותו שלט בשבע שפות, כתב מאמרים רבים ותרגם ספרים בכימיה, בוטניקה, תזונה, רוקחות ורפואה. למרות היותו רופא קונבנציונאלי מצליח ובעל שם, היה האנמן מאוכזב משיטות הרפואה שהיו נהוגות אז וחיפש דרך ריפוי אחרת. הומיאופתיה היא רפואה הוליסטית כלומר המטפל מאבחן ומטפל בבעיה מתוך מבט כולל, תוך התייחסות הן לסימפטומים הגופניים והן לנפשיים. הומיאופת מוסמך מנסה לרפא את האדם ולא את הסימפטומים, שהנם התוצאה של הבעיה הפנימית.

הומיאופתיה היא שיטת טיפול טבעית שהוכחה כיעילה לטיפול במצבי חולי שונים, בתינוקות, ילדים ומבוגרים ומאפשרת ריפוי של מצבי חולי גופניים ונפשיים, אקוטיים וכרוניים. הטיפול ההומיאופתי משפיע ופועל על הרמה הרוחנית והנפשית, שבעקבותו מתרחש תהליך ריפוי גם ברמה הפיזית.

התרופות ההומיאופתיות מכילות "מידע ומאפיינים" הדומים למחלה ומפעילות את כוחות הריפוי של הגוף כנגד המחלה שירפא את עצמו. התרופות ההומאופתיות מורכבות ממגוון גדול של חומרים מן החי, הצומח וממינרליים שעוברים תהליכי דילול רבים ומיוחדים וכך מאפשרים חיזוק של מערכת החיסון הטבעית.

הומיאופתיה + עיסוי רפואי + טווינא + רפלקסולוגיה + כוסות רוח + סו-ג'וק בשכר לימוד אחד ללא תוספות. בלעדי ב CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו.

אפשרויות תעסוקה: קופות חולים, בתי חולים, מרפאות פרטיות, בתי מרקחת, חברות תרופות ותוספי מזון, בתי אבות, מרכזי שיקום, מרכזי CIM הטיפוליים ועוד.

תעודה: תעודת הסמכה בהומיאופתיה מטעם CIM היחידה ללימודי המשך של הקריה האקדמית אונו.

CIM המכללה המובילה בארץ!

בשיתוף עם

סניף נצרת

בית החולים הצרפתי

בית החולים הצרפתי

04-6000045 

www.cimnet.net

סניף ירושלים

בקריה האקדמית אונו

היחידה ללימודי תעודה והמשך 

02-5404040  

www.ono.ac.il